HAKKIMIZDA

Şirketimiz, küçük bir şirket olarak 30 yıl önce kuruldu. Şirketimizi ve kendimizi zaman içinde geliştirdik ve günümüzde dünya çapında bir şirket olduk. Şirketimizin büyüklüğü ve başarısı sürekli olan kalitemiz, güvenirliliğimiz ve servis kalitemize bağlıdır.

Demirkardeşler, dünyanın dört bir yanındaki fıstık ve kuruyemiş alıcısı endüstrilere kabuklu yemiş ve kuruyemiş sağlayan lider kuruluştur. Sağladığımız ürünler içinde antepfıstığı, fındık, kuru üzüm, kabak çekirdeği, ayçekirdeği, kayısı çekirdeği, badem ve mısır bulunmaktadır. Yüksek kaliteli kabuklu yemiş ve kuruyemiş ile birlikte müşterilerimize rakabet güçlerini arttırmaları için deneyim, alım gücü, servis ve bilgi de sunmaktayız. Aynı zamanda müşterilerimize pazarlama stratejiside sunarak kritik alım kararlarında ve işlerini geliştirmelerinde yardım etmekteyiz. Sağlayıcılarımız ve müşterilerimizle ilişkilerimizi kurmak ve geliştirmek 30 yıl sürdü. Varolduğumuz süre zarfında kuruyemiş ve fıstıkgillerde en yüksek kaliteyi ve zamanında teslim politikamızla birlikte rekabetçi fiyatları sağladık. Müşterilerimizi neyin tatmin ettiğini biliyoruz.

Güvenilirlik, süreklilik ve kalite vaad ediyoruz. Büyüklüğümüz sürekli kalite, güvenilirlik ve hizmet anlayışımıza bağlıdır. Piyasadaki dalgalanmalardan etkilenmeden, doğru zamanda sağlanan bilgiye bağlı olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılamada bize bağlı olabilirsiniz. Talep ettiğiniz kalite kontrolü ve tutarlılığı öneriyor, piyasadaki dalgalanmalardan etkilenmeden taleplerinizi sağlıyoruz...